Call at +355 68 688 8888

Green Love Coat

350 

Pallto jeshile me mëngë levander dhe xhepa të verdhë

SKU: CO-2006 Category: Tags: , , , ,

Description

“Ishte e rëndesishme për mua që Altar të vinte me një koleksion dimri të larmishëm, ku çdo grua dhe vajzë të mund të gjente veten. Besoj fort tek individualiteti i mikeshave të Altar; ato janë unike.”

WhatsApp chat