Call at +355 68 688 8888

Red Stylish Coat

350 

Pallto koral.

SKU: CO-2004 Category: Tags: , , , , ,

Description

“Gjatë sezonit të dimrit, më pëlqen t’i shtoj jetë veshjeve të mia. Ndaj dhe kjo pallto në ngjyrë koral është kthyer ndër të preferuarat e mia këtë sezon!”

Pallto ngjyre koral e thelle, dopio kopse dhe elegante!

WhatsApp chat