Call at +355 68 688 8888

Black Long Coat

350 

Pallto e zezë.

SKU: CO-2005 Category: Tags: , , , , ,

Description

Klasikja që nuk mund të mungojë në garderobën tuaj, e sjellë me një prerje të veçantë dhe astar të mendafshtë për të krijuar pallton e zezë e cila nuk ngjan aspak me të tjerat.

WhatsApp chat