Call at +355 68 688 8888

T-shirt

30 

T-shirt’s ne 5 ngjyrat tuaja te preferuara.

Clear

Description

Mbaj veshur shprehjen e preferuar apo një dedikim të veçantë dhe kombinoje atë me njerëzit e zemrës! Altar vjen me një larmi t-shirt ne ngjyra e modele të ndryshme! Ju mjafton të zgjidhni!

Additional information

Color

Black, Blue, Green, Red, White

Sizes

Large, Medium, Small

WhatsApp chat