Call at +355 68 688 8888

Yellow Coctail Suit

280 

Kostum i verdhe

Description

“Për të krijuar këtë kostum frymëzimin e gjeta tek kostumet e viteve ‘50, të cilët e kanë theksin tek linjat dhe eleganca femërore. Xhaketë me jakë të rrumbullakët, prerje të cilat nxjerrin në pah format femërore por kombinuar me pantallona për t’ja përshtatur stilit modern të mikeshave të Altar. “

WhatsApp chat