Call at +355 68 688 8888

Yellow Suit

460 

Këmishë organz me dantell dhe pantallona krep me qëndisje anësore.

Clear
SKU: AT-10 Category: Tags: , , ,

Description

Attention.

Nje vemendje fine, qe nuk te imponohet, qe vjen krejt natyrshem. Nje vemendje qe e pershkruan vajzen ne te gjithe karakteret e saj. Nje vemendje qe ka te qendisur ne te te gjithe punen e duarve te palodhura dhe mendjes plot ngjyra.

Additional information

Weight 12 kg
Dimensions 23 × 12 × 33 m
Sizes

Large, Medium, Small

WhatsApp chat